Tworzenie ankiety online – nowe funkcje

W tym wpisie znajdziecie kolejną porcję pomocnych filmików. Powiemy między innymi o tym jakie funkcje możesz wykorzystać w swojej ankiecie, kiedy je zastosować i co pozwalają one osiągnąć. Pierwszy filmik to ogólne zestawienie wszystkich funkcji dostępnych przy edycji ankiety. Pomaga on w stworzeniu ankiety od podstaw oraz jak najlepszym wykorzystaniu dostępnych możliwości:

 

 

Kolejne filmiki zawierają konkretne omówienie poszczególnych funkcji, o których wspomnieliśmy w pierwszym filmiku. Znajdziecie tutaj wskazówki dotyczące automatycznego wyłączania ankiety. Zobaczycie w jaki sposób można zastosować tę funkcję (automatyczne wyłączanie po osiągnięciu określonej liczby odpowiedzi lub po określonej dacie) i gdzie jest ona umieszczona w edycji naszej ankiety.

 

 

Poniższy film instruktażowy przybliży Ci jak skorzystać z motywów ankiety. Motywy służą określeniu wyglądu graficznego (tła) ankiety. Masz możliwość wyboru spośród kilkunastu dostępnych na stronie motywów. Dzięki temu możesz spersonalizować swoją ankietę i zmienić jej wygląd zgodnie ze swoimi upodobaniami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*