Nowości w ankietach

Witajcie po dłuższym czasie! Przez te całe tygodnie bez żadnego wpisu poświęcaliśmy czas na to, by udoskonalić dla Was naszą stronę z ankietami. Teraz chcemy podzielić się z Wami rezultatami naszej pracy!

Co nowego możemy Wam zaproponować?

Na początek kilka słów o edycji ankiety. Od teraz macie możliwość dodania ankiety prywatnej. Co to znaczy w praktyce? Wszystkie ankiety są wyświetlane w Bazie Ankiet. Jednak po wybraniu opcji Ankiety Prywatnej, Wasze ankiety nie będą tam widoczne. W dwóch słowach – większa prywatność.

Kolejna rzecz to ankieta wielostronicowa. Przy wyborze takiej ankiety na stronie pojawia się tylko jedno pytanie. Dopiero po udzieleniu odpowiedzi i kliknięciu przycisku „Dalej” można przejść do następnego pytania.

To jeszcze nie wszystko:) Mamy dla Was nowe motywy ankiet – razem 9: default, bronz, darkblue, olive, minimalism, lightblue, nature, redblack, tape. Oto kilka z nich:

szablony1

szablony2

 

Pozostałe zobaczycie przy tworzeniu ankiety na naszej stronie.

Pojawił się także nowy rodzaj pytania – pytanie graficzne, które jest edytowalne w edytorze wizualnym i umożliwia dołączanie zdjęć do pytań i odpowiedzi oraz łatwe formatowanie tekstu. Możliwe typy pytań wizualnych to: pytanie otwarte, zamknięte z jedną odpowiedzią i zamknięte z wieloma odpowiedziami.

Ponadto poprawiliśmy „image”:) Edycja ankiety ma teraz ładniejszy wygląd:)

Kolejna zmiana to znaczna poprawa wydajności dla wolnych złącz internetowych.

I ostatnia, chociaż nie mniej ważna rzecz – użytkownicy Premium mają teraz możliwość dodawania dowolnej ilości ankiet oraz dowolnej ilości pytań w ankiecie. A jak wiadomo – im więcej, tym lepiej:) Chcesz wiedzieć dlaczego jeszcze warto wybrać konto Premium? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestawienie konta zwykłego i konta Premium:

zestawienie

Jak widać – dużo korzyści za niską cenę:) Więcej szczegółów znajdziesz na ankieterka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*