Nowe szablony ankiet

Z myślą o Was stworzyliśmy kolejne 10 szablonów ankiet. Na początek kilka słów przypomnienia czym właściwie są szablony ankiet. Są to gotowe kwestionariusze, zawierające konkretne pytania. Dzięki nim oszczędzasz swój czas, ponieważ nie musisz tworzyć kolejnych pytań do ankiety. Więcej szczegółów znajdziesz w tym poście.

 

Oto krótki opis nowych szablonów:

Ankieta demograficzna – ten szablon pomoże Ci w analizie demograficznej określonego województwa. Uzyskasz odpowiedzi na pytania odnośnie kilku czynników każdego gospodarstwa domowego.

Drwiny w szkole – szablon ten ma na calu pomóc rozpoznać zagrożenia pojawiające się w szkołach i im przeciwdziałać. Odpowiedzi udzielone przez respondentów określą stopień przemocy fizycznej oraz psychicznej wśród uczniów.

Gry – szablon mający na celu zbadać zainteresowanie odpowiednich grup wiekowych różnego rodzaju grami.

Kondycja fizyczna – wyniki ankiety stworzonej na podstawie tego szablonu pomogą określić jaka część respondentów uprawia sport, w jakim celu to robi i co sądzi o swojej ogólnej kondycji fizycznej.

Moda – ankieta przeznaczona głównie dla osób przywiązujących większą wagę do mody i wyglądu. Dzięki niej ocenisz jaki procent respondentów uważa modę za ważny element swojego życia.

Multimedia – ankieta mająca na celu zbadać jak bardzo popularne wśród respondentów są określone multimedia (telewizja, Internet, radio) oraz jak często z nich korzystają.

Ocena produktu – masz nowy produkt i nie wiesz jakie będzie zainteresowanie odbiorców? A może chcesz w nim coś ulepszyć i potrzebujesz dodatkowej opinii? W takim wypadku sprawdzi się ten szablon.

Podróżowanie pociągami – ankieta ocenia satysfakcję podróżnych z korzystania z pociągów, dworców kolejowych, itp.

Sporty ekstremalne – wyniki ankiety stworzonej przy pomocy tego szablonu pozwolą Ci ocenić zainteresowania grona odbiorców sportami ekstremalnymi oraz określić jakim rodzajem sportów się interesują.

Zakwaterowanie w hotelu – szablon ankiety ewaluacyjnej, pozwalający respondentom w bardzo łatwy sposób ocenić pracę hotelu, zadowolenie z personelu oraz pokoju hotelowego oraz ogólny poziom satysfakcji z przebywania w hotelu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*