Dodatkowe udogodnienia

Do tej pory ankiety kojarzyły się z czymś co zajmuje bardzo dużo czasu, jest nachalne i do tego płatne, np. 20 groszy za jedną ankietę. Krótko mówiąc były czymś, czego nikt nie lubi, niczym ulicznych akwizytorów.

Ale tak naprawdę w dzisiejszych czasach każdy ma coś do sprzedania. I bez względu na to, czy jest to produkt, czy usługa, najważniejszym, jak się okazuje, jest pozyskanie informacji.

Dlatego specjalnie dla Ciebie wprowadzamy coraz to nowe udogodnienia w naszych ankietach. Chcemy dać Ci narzędzie w pełni skuteczne, doskonale spełniające swoją rolę, pozwalające w łatwy i szybki sposób zebrać potrzebne informacje. W związku z tym chcemy Ci zaprezentować kilka udogodnień:

1. Umieściliśmy na stronie Panel Pomocy, znajdziesz go klikając na tę ikonkę: panel_pomocy  Po kliknięciu wyświetlą Ci się linki do pierwszych rozdziałów Pomocy oraz formularz kontaktowy.

2. Do wielu poleceń dodaliśmy dymki pomocy, które podpowiadają co należy zrobić w konkretnej sytuacji.

3. W Ustawieniach wyświetla się teraz data ostatniego logowania oraz ilość logowań.

4. Dodane zostało zapisywanie logów przy wczytywaniu ankiet, z rozróżnieniem czy ankieta była wczytana bezpośrednio na stronie, czy w ramce iframe (np. w panelu bocznym). W związku z tym do analizy każdej ankiety dodaliśmy „Analizę wyświetleń”, która umożliwia sprawdzenie:

– ilości wyświetleń ankiety
– ilości unikalnych wyświetleń ankiety (przez różne adresy ip)
– ilości wyświetleń ankiety w ramce
– ilości unikalnych wyświetleń ankiety w ramce
– ilości odpowiedzi
Ponadto procentowo pokazują się na słupkach wszystkie powyższe proporcje.
Zajrzyjcie na stronę ankieterka.pl i przekonajcie się sami:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*