Bezpieczeństwo dla Ciebie

W trosce o Wasze bezpieczeństwo wyposażyliśmy stronę Ankieterka.pl w certyfikat SSL. Co to takiego? Skrót ten pochodzi od angielskiego wyrażenia Secure Socket Layer i oznacza zbiór technologii, umożliwiających bezpieczne przesyłanie danych. SSL jest standardem szyfrowania stron internetowych i zapewnia poufność udostępnianych danych.

Po czym poznać, że strona www posiada certyfikat SSL? Na początek warto przyjrzeć się adresowi strony internetowej. Jeśli zaczyna się on od http:// oznacza to, że strona nie jest zabezpieczone. Jeśli natomiast w adresie pojawi się literka „s” i adres zaczyna się od https:// to strona posiada certyfikat SSL. Ponadto, przed adresem strony wyświetlany jest symbol kłódki.

Dlaczego SSL jest takie ważne? Otóż jeśli strona nie jest zabezpieczona, łatwo można przechwycić podawane na niej dane (np. loginy i hasła, dane osobowe, itp.). Jeśli nawet komuś uda się przechwycić takie dane ze strony zabezpieczonej poprzez SSL, będą one bezużyteczne, gdyż są one zaszyfrowane.

Co to oznacza dla Ciebie? Oto niektóre z korzyści:

– możesz cieszyć się poczuciem bezpieczeństwa

– Twoje dane nie trafią w niepowołane ręce

– gwarantujemy Ci poprawność pobieranych danych

– zapewniamy Ci prywatność i poczucie komfortu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*